NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
<script language="javascript" type="text/javascript">
document.location.href = 'http://www.Barladul.com'
</script>
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
<script language="javascript" type="text/javascript">
document.location.href = 'http://www.Barladul.com'
</script>
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NEW SITE WWW.BARLADUL.COM

NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
eNdless
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
bgz.
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
pTq
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
apS
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
I4S0mi3
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
Sevraj
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
coditza
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
Jump3r
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
MaDa.
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
sk8er!
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_lcapSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Voting_barSal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Vote_rcap 
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) B_160x400_T0_CCCCCCC-CCCCCC-FF9900-222222_F-2
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 24, Sam Dec 14, 2013 7:55 am
Statistici
Avem 100 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: niellpewl

Membrii nostri au postat un numar de 866 mesaje în 145 subiecte
Parteneri
forum gratuit
Promovare Gratuita - Top123

 

 Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))

In jos 
+2
bgz.
GaLa :>
6 participanți
AutorMesaj
GaLa :>

GaLa :>


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 28

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptyJoi Ian 28, 2010 9:56 pm

Salutare !
Ma numesc Alex am 14 ani si sunt din Barlad.
Am auzit de server de la colegi si mia parut interesant, asa ca m-am alaturat voua.
Pasiunea mea cea mai mare este calculatorul mai exact \"CS-ul\"
Sper sa fie o comunitate stransa si bine pusa la punct...Daca aveti probleme cu serverul sau doriti sa il imbunatatitu nu ezitati sa ma cautati, am avut si eu server dar din cauza rds-ului nu mai tin ca lagul trece de 100 Wink..Bye.


Ultima editare efectuata de catre GaLa :> in Joi Ian 28, 2010 9:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
bgz.
Helper
Helper
bgz.


Numarul mesajelor : 111
Data de inscriere : 03/07/2009
Varsta : 28
Localizare : BarLaD !

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptyJoi Ian 28, 2010 9:57 pm

salutare !
Sus In jos
GaLa :>

GaLa :>


Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 28

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptyJoi Ian 28, 2010 9:58 pm

Repede mai raspundeti :O
Sus In jos
pnt_

pnt_


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 22/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Barlad

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptyJoi Ian 28, 2010 10:18 pm

salut emporio armani
Sus In jos
coditza

coditza


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 03/07/2009
Varsta : 33

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptyJoi Ian 28, 2010 10:25 pm

Salutare !!!
Sus In jos
apS
ADMINISTRATORI
ADMINISTRATORI
apS


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 03/07/2009
Varsta : 34
Localizare : Barlad

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptyJoi Ian 28, 2010 11:06 pm

salut !
Sus In jos
http://www.Barladul.tk
sk8er!

sk8er!


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 23/01/2010
Localizare : Barlad

Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) EmptySam Ian 30, 2010 12:32 am

Welcome
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty
MesajSubiect: Re: Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))   Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =))) Empty

Sus In jos
 
Sal allz..By BugS_BunnI Zis GaLa :> =)))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM :: WELCOME !!! :: Bun Venit!-
Mergi direct la: