NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
<script language="javascript" type="text/javascript">
document.location.href = 'http://www.Barladul.com'
</script>
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
<script language="javascript" type="text/javascript">
document.location.href = 'http://www.Barladul.com'
</script>
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NEW SITE WWW.BARLADUL.COM

NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
eNdless
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
bgz.
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
pTq
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
apS
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
I4S0mi3
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
Sevraj
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
coditza
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
Jump3r
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
MaDa.
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
sk8er!
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_lcapATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Voting_barATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Vote_rcap 
ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! B_160x400_T0_CCCCCCC-CCCCCC-FF9900-222222_F-2
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 24, Sam Dec 14, 2013 7:55 am
Statistici
Avem 100 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: niellpewl

Membrii nostri au postat un numar de 866 mesaje în 145 subiecte
Parteneri
forum gratuit
Promovare Gratuita - Top123

 

 ATENTIE !!! Cititi cu atentie !

In jos 
AutorMesaj
pTq
ADMINISTRATORI
ADMINISTRATORI
pTq


Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 36
Localizare : Barlad

ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! Empty
MesajSubiect: ATENTIE !!! Cititi cu atentie !   ATENTIE !!! Cititi cu atentie ! EmptySam Ian 23, 2010 2:59 pm

Dragilor admini , noi am deschis serverul acesta de 4 zile si deja am inceput sa vad unele "suferinte" din partea voastra .Prin acest post nu doresc sa atrag atentia niciunui admin in special , ci vorbesc la modul general . Daca printre voi exista admini care au gresit si credeti ca nu au fost observati , va inselati .Pe serverul acesta nimic nu se trece cu vederea .Pentru ca suntem in faza de debut , va mai oferim o sansa celor care au gresit si aceea de a va indrepta greselile si de a adopta un comportament decent pe srv . Tin sa va anunt ca pe data de 10/02/2010 se va face o "CURATENIE" in lista adminilor .In ce consta aceasta curatenie va explic imediat . Aceasta asa-zis "Curatenie" , este momentul in care adminii cu cel mai mare rang se aduna , selecteaza pe rand fiecare admin din "Lista adminilor" si ii decide soarta .In functie de ACTIVITATE , COMPORTAMENT , FIDELITATE atat pe server cat si pe forum , fiecarui admin in parte i se poate atribui una dintre urmatoarele decizii : "PASTRAREA FUNCTIEI" / "AVANSARE" / "RETROGRADARE" / "STERGEREA ACCESULUI (periodic sau definitiv)".


Sfatul meu este sa va ganditi bine cum o sa mai procedati de acum inainte , pentru ca eu nu vreau admini suferinzi pe srv .Eu am facut serverul acesta pentru toti jucatorii in special pentru BARLADENI si tin sa il las sa ruleze cel putin 2 ani daca sunt sanatos .In concluzie , cine va fi serios si activ pe server si pe forum va avea viata lunga pe CS.BARLADUL.COM .
Sus In jos
https://barladul.all-up.com
 
ATENTIE !!! Cititi cu atentie !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» MODEL cerere AVANSARE ! ATENTIE!!! In aceasta sectiune vor vota doar "OWNERS", "GODS" si "Administrators" !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM :: DIVERSE :: SUGESTII si PARERI despre serverul cs.Barladul.com !-
Mergi direct la: