NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
<script language="javascript" type="text/javascript">
document.location.href = 'http://www.Barladul.com'
</script>
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
<script language="javascript" type="text/javascript">
document.location.href = 'http://www.Barladul.com'
</script>
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NEW SITE WWW.BARLADUL.COM

NEW SITE WWW.BARLADUL.COM
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Top postatori
eNdless
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
bgz.
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
pTq
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
apS
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
I4S0mi3
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
Sevraj
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
coditza
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
Jump3r
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
MaDa.
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
sk8er!
Sugestie importanta (zic eu) Vote_lcapSugestie importanta (zic eu) Voting_barSugestie importanta (zic eu) Vote_rcap 
Sugestie importanta (zic eu) B_160x400_T0_CCCCCCC-CCCCCC-FF9900-222222_F-2
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 24, Sam Dec 14, 2013 7:55 am
Statistici
Avem 100 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: niellpewl

Membrii nostri au postat un numar de 866 mesaje în 145 subiecte
Parteneri
forum gratuit
Promovare Gratuita - Top123

 

 Sugestie importanta (zic eu)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
MPC_C72 <3 NeYo




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 21/01/2010

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptyVin Ian 22, 2010 7:30 am

O comunitate care poate concura la n1 Ro trebuie sa fie alcatuita din :

Server samp (RP)
Server metin2 (Nu neaparat dar va aduce un plus)
Servere cs : 2 normale (in timp)
1 catch (e funn mod , prinsea , tom & jerry varianta cs)
1 cache (T se ascunde si CT cauta )
1 soccerjam (fotbal)
1 respawn (stie toata lumea)
1 headshot (cine nu stie este un mod respawn + hs adica ia hp inamicului doar daca dai la hs)
1 deathrun (stiti si voi)
1 surf (cred ca va dati seama despre ce e vorba)
1 de war / mixuri


Concursuri gen war 5 vs 5 , 2 vs 2 , 1 vs 1.

Daca in timp veti fi o comunitate / vom fi (cine stie ;>) veti putea vinde admine pe euro . Daca veti putea veti face asa . Provocari la war ( ex. 2 clanuri vor sa joace pe sv de warr , pune fiecare 1 Euro si clanul castigator isi va putea alege 2 membri din el care sa primeasca admin (asta e cam furata de la sv n1 DR unde am fost admin ;> lauda lauda ;-@)

Cam astea sunt propunerile mele ! Smile (In caz ca va fi acceptata si nu veti gasi addons-uri imi lasati mie mesaj. Majoritatea le gasesc la sigur (gen catch care nu se gaseste pe net)

Lasati msg. cu parerile voastre Smile)
Sus In jos
eNdless
Moderatori
Moderatori
eNdless


Numarul mesajelor : 147
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 29
Localizare : C:/HLDS

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptyVin Ian 22, 2010 10:19 am

Buna ideea , Sunt PRO ! iar ideea cu SA-MP intra lume si la fel si cea cu Metinul Wink
Sus In jos
http://www.Barladul.forumotion.com
pTq
ADMINISTRATORI
ADMINISTRATORI
pTq


Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 36
Localizare : Barlad

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptyVin Ian 22, 2010 12:53 pm

Eu zic sa maki asteptam putin ca inca suntem intr-o faza "prematura" de definire a serverului ... va dati seama ca astea se fac in timp , dupa ce stabilim o baza de jucatori ....
Sus In jos
https://barladul.all-up.com
THEady




Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 21/01/2010

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptyVin Ian 22, 2010 2:06 pm

Da ! E buna ideea numai ca trebuiesc si oameni care sa se ocupe !
Sus In jos
MPC_C72 <3 NeYo




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 21/01/2010

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptyVin Ian 22, 2010 11:58 pm

O propunere ar fi sa faceti si voi un website ! Very Happy , !
Sus In jos
pTq
ADMINISTRATORI
ADMINISTRATORI
pTq


Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 02/07/2009
Varsta : 36
Localizare : Barlad

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptySam Ian 23, 2010 12:28 am

O propunere ar fi sa nu te mai grabesti atat de mult cu concluziile .. etc... . Siteul este in constructie , cand va fi finalizat o sa puteti fiecare sa il vedeti sa va inregistrati si sa postati pe el pana sa strica tastatura . Wink


Raule !!!
Sus In jos
https://barladul.all-up.com
MPC_C72 <3 NeYo




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 21/01/2010

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptySam Ian 23, 2010 12:53 am

Daca ptr. propunerile alea ma crezi "rau" sa vezi ce mai am prin minte Smile) xD

O alta propunere ar fi reconstructia forumului , (ma refer la threaduri deoarece sunt prea amestecate , defapt , mai bine veti schimba acest lucru pe viitorul forum , asta in cazul in care websiteul are si forum .)
Sus In jos
eNdless
Moderatori
Moderatori
eNdless


Numarul mesajelor : 147
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 29
Localizare : C:/HLDS

Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) EmptySam Ian 23, 2010 5:33 pm

Eu ma pricep VERY GOOD la aspectul forumului ! Daca aveti nevoie de ceva...
Si pot tie eu serveru de SA-MP .
Sus In jos
http://www.Barladul.forumotion.com
Continut sponsorizat





Sugestie importanta (zic eu) Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie importanta (zic eu)   Sugestie importanta (zic eu) Empty

Sus In jos
 
Sugestie importanta (zic eu)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NEW SITE WWW.BARLADUL.COM :: DIVERSE :: SUGESTII si PARERI despre serverul cs.Barladul.com !-
Mergi direct la: